Öneri Açıklayıcı videolar yapmak için program önerileri

Sadri

Tubeterest
Yönetici
37
0
6
Explainer video türü videolar aslında daha fazla ilgi çekiyor. Fakat bu tür videoları oluşturmak oldukça zaman alıyor. Bu makalemde size hazır şablonlar sunan ve mükemmel açıklayıcı videolar oluşturabileceğiniz yazılımlardan bahsedeceğim.

PowToonSıkıcı Powerpoint sunumlarından sıkıldıysanız PowToon harika animasyonlu videolar oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir online yazılımdır. Yüksek kaliteli animasyonlar üretmek için gerçekten iyi hazır şablonlara sahip. "sürükle ve bırak" işlemleri gerçekten kolay ve teknik bilgi gerektirmiyor.

Wideo1300'den fazla görüntü ve 50'den fazla müzik parçasıyla, HD görüntüye sahip videolar oluşturabilirsiniz.

Animaker5 farklı video stili ve 120 farklı animasyon türü ile Animaker, gerçekten güzel ve açıklayıcı videolar oluşturmanıza olanak tanır.

GoanimateGoAnimate ücretsiz değildir, ancak sıradan bir animasyon düzenleyicisi olmadığından da emin olabilirsiniz. Bu online animasyon aracı, profesyonel görüntülere sahip en hızlı araçlardan biridir.

Bitable


“Dünyanın En Basit Video Yapıcısı” olduğunu iddia ediyor. Biteable’nun ücretsiz sürümü açıklayıcı videolar oluşturmak için fazlasıyla yeterli. HD kalitesinde videolar oluşturmanıza ve bunları doğrudan YouTube'da yayınlamanıza olanak tanır. Ancak filigranlarını kaldırmak veya oluşturulan animasyonu bilgisayarınıza indirmek istiyorsanız, premium bir hesaba ihtiyacınız var.

Animiz


Windows ve Mac için indirilip yüklenebilen ücretsiz bir sürükle ve bırak animasyon aracıdır. Her türlü 2D animasyon ve metin tabanlı animasyon oluşturmanıza olanak tanır.


RenderForest


Renderforest, işletmeniz için hepsi bir arada bir platformdur. Özel web sitesi oluşturucusundan açıklayıcı video oluşturmaya kadar birçok araç mevcut. Herhangi bir video oluşturma kategorisinde (beyaz tahta animasyonu, 2D animasyon, 3D animasyon, animasyonlu sunumlar) herkes için binlerce ön ayarlı şablona sahip olduğundan, bu platformda çalışmak için üst düzey uzmanlığa gerek yoktur.

Toonly


Toonly harika videolar ve animasyonlar oluşturmak için bir masaüstü uygulamasıdır. Ama ücretsiz değil, yıllık abonelik için aylık 20 $ ödemeniz gerekiyor. Toonly'nin diğer animasyon yazılımlarından öne çıkmasının başlıca nedeni, basit arayüzü ve video oluşturma kolaylığıdır.

Explaindio


Explaindio Windows ve Mac işletim sistemleri için bir masaüstü yazılımıdır. Animasyon için çok çeşitli hazır şablon bulunurr ve içinde özel animasyonlar da oluşturabilirsiniz. Explaindio, 500'den fazla doodle taslağının yanı sıra 200'den fazla kullanıma hazır animasyon sahnesi sunar. Ancak, bu yazılım ücretsiz değildir. Temel içerik oluşturucu sürümü için minimum 37 dolar ödemeniz gerekir.